GenelOyunRehber

GTA 5’te Arabanın Üstü Nasıl Açılır?

Google News Abone Ol

GTA 5 satış rekorları kırmaya devam ediyor. Bunun en büyük sebebi, yapımcıların oldukça iyi bir iş çıkartmış olması. Her ne kadar beklediğimiz birkaç şey GTA 5’te yer almasa da (Örneğin; GTA 5 Vücut Geliştirme) oyun oldukça başarılı bir şekilde piyasaya sürüldü. Özellikle GTA 4’e göre oldukça iyi optimize edilmiş bir piyasadaki yerini alan oyun, birçok kişinin yüzünü güldürdü.

GTA 5’i birçok bilgisayar update yapmadan kaldırabildi. Ancak kaldıramayacak bir bilgisayara sahip olanlar da tabii ki vardı. GTA 5 öyle bir çıkış yaptı ki, içerisinde “Gamer” ruhu taşıyan birçok kişiye özel bilgisayar toplattı.

GTA 5’te modsuz yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor. Bu da oyunun fabrika çıkışı halde oldukça geniş bir oynanışa ve özelliğe sebep olması anlamına geliyor. GTA’5 te vücut geliştirme olayını her ne kadar mod yardımı ile yapabiliyor olsak da, arabanın üstünü açmak veya kapatmak, oyunun bir özelliği olarak bizlere sunuluyor.

GTA 5 Arabanın Üstünü Açmak/Kapatmak

GTA 5’te arabanızın üstünü açmak veya kapatmak için klavyede yer ala “h” tuşuna basılı tutmanız yeterli. Bunun yanı sıra eğer konsol ile oyunu oynuyorsanız, örneğin PS4, bu sefer “Sağ Tuş” yardımı ile bu özelliği kullanabilirsiniz.

22 Yorum

  1. GTA 5’de arabanın üstü nasıl açılır unutmuştum. Yeniden başlayınca lazım oldu. Teşekkürler. 🙂

  2. GTA 5’te arabanın üstü açılıyor da neden 4’de açılmıyor? Bence öyle bir oyunda olmalıydı.

  3. GTA 5 arabanın üstünü açmak için güzel düşünülmüş tuş kombinasyonu. 🙂

  4. GTA 5 arabanın üstünü açmak için hangi tuş kullanılır öğrenmiş oldum. Sık sık kullanıyorum. 🙂

  5. 1 haftadır GTA 5 arabanın üstü nasıl açılır şeklinde aramalar yapıyordum buldum sonunda.

  6. Çok güzel bir anlatım olmuş. GTA 5’te arabanın üzerinin açıldığını bilmeyen dahi var. Şahsen çok arama yaptım GTA 5’te arabanın üzerini açma şeklinde ama çıkan sonuçlar bu kadar detaylı değildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir