Category Archives: Bilgisayar

SteelSeries Ödüllü Ses Kalitesini Serinin Devamı Arctis 1’e Getiriyor!

Arctis ailesinin yeni üyesi Arctis 1, uygun fiyatıyla oyuncular için iyi bir seçenek olmaya aday! Ödüllü ses kalitesini Arctis 1’e de yansıtan SteelSeries ekibi, bütün platformlara uyumlu kulaklığıyla tam bir fiyat peformans ürünü sunuyor. Oyun çevre birimlerinde dünya lideri olan ve tarihin en çok ödül kazanan kulaklık serisinin üreticisi SteelSeries, yeni Arctis 1 oyuncu kulaklığını… Read More »

Netflix Hata Kodu C1-U7135-1957-205007

Mobil cihazınızda, televizyonunuzda ya da bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Netflix’e giriş yaparken ne yazık ki bazen sorunlar yaşayabiliyoruz. Bu sorunlar arasında en sık rastlananlardan birisi olan “Netflix Hata Kodu C1-U7135-1957-205007” hatası, genellikle hesaba giriş yaparken yanlış yazılan e-posta veya şifreden kaynaklanıyor. Windows 10 cihazlarda giriş yaparken, genelde aşağıdaki gibi bir mesaj alabiliyoruz. Yanlış e-posta adresi veya parola.… Read More »

Windows 10 Hesap Resmi Değiştirme

Windows işletim sisteminde bilindiği üzere her oturumun kendine ait bilgileri bulunmaktadır. Bu oturumlarda çoğu zaman şifre kullanılmamakta, ancak genellikle özel isimler hesap ismi olarak kullanılmaktadır. Kişisel hesaplarda hesap resmi önemli bir etmen olabilir. Bununla birlikte bilgisayar el değiştirdiğinde oturum bilgilerinin yeniden güncellenmesi gerekebilir. Bilgisayardaki hesap oturum bilgilerinin değiştirme yolu, Windows işletim sisteminin sürümlerinde farklılık göstermektedir.… Read More »

PUBG Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Çıktığı günden bu yana sevilerek oynanan ve uğruna turnuvalar düzenlenerek artık bir e-spor oyunu haline gelen PUBG oyununun mobil cihazlara gelmesi ile birçok kullanıcı mobil cihazından da bu heyecanı yaşamıştı. Ancak birçok oyuncu bilgisayardan oynama deneyiminin yerini ayrı tutar ve bilgisayar oyunundan vazgeçmek istemez.  Bu durumu fark eden PUBG yapımcısı şirket olan Tencent, kendi geliştirdiği… Read More »

Bilgisayarda Olmazsa Olmaz Programlar

Kişisel bilgisayarlar insanların kullanımına göre şekillenmektedir. Kullanıcının gereksinimine göre fiziksel ve mekanik donanım açısından tasarlanan ve kullanıcının ihtiyacını karşılamaya yönelik yazılımlar ile güçlendirilen bilgisayarlar birçok işi yapabilmesinin yanı sıra, oluşturulma amacını en iyi şekilde düşük maliyetli ve yüksek performanslı olarak yerine getirmelidir. Ancak herkes bilgisayarları tek bir amaç için kullanmak istemez. Örneğin iş için kullandığınız… Read More »

En İyi Ses Değiştirme Programları

Günümüzde ses değiştirme programları yaygın bir şekilde kullanılmakta. Ses değiştirme programı arayanlar için en iyi ses değiştirme programları adına bir liste yaptık. Listede en çok kullanılan programlar hakkında bilgiler bulabilir ve neden kullanmanız gerektiğini öğrenebilir, aynı zamanda da rakiplerinden nasıl daha iyi olduklarını görebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım. 1. Fake Voice İsminden de anlaşılacağı üzere ses değiştirme… Read More »