Category Archives: Sistem Gereksinimleri

PES 2019 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Merakla beklenen futbol oyunu serisinin 2019 versiyonunun çıkmasına az bir zaman kaldı. 30 ağustosta çıkması beklenen PES 19’un sistem gereksinimleri açıklandı. FIFA’ya göre çok daha iyi grafikler sunan PES serisinin son oyunun PES 19’un sistem gereksinimleri duyuruldu. PES 19 demo versiyonun çıkış tarihinden hemen sonra sızdırılan sistem gereksinimlerindeki detaylar gözlerden kaçmadı. DirectX 11 sürümü ile… Read More »

Resident Evil 2 Remake’in Sistem Gereksinimleri

2018 E3 konferansında duyurulan Resident Evil 2 Remake’nin sistem gereksinimleri açıklandı. İşte detaylar; Resident Evil 2 Remake Sistem Gereksinimi  ve Detaylar Resident Evil serisinin merakla beklenen devam oyunu Resident Evil 2 Remake için sistem gereksinimleri açıklandı. Minimum sistem gereksinimlerinde ekran kanadı kanadında GTX 760‘ı görmekteyiz. Bu birçok kullanıcının bilgisayarını update etmeden oyunu oynayabileceği anlamına gelmekte.… Read More »

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri Nedir?

Serinin heyecanla beklenen oyunu Far Cry 5 için sistem gereksinimleri açıklandı. Birçok oyuncuyu heveslendiren trailerlardan sonra oyun adeta bomba gibi geliyor. Oyunun sistem gereksinimlerine baktığımızda kısmen de olsa eski PC’ler ile de oynananabilir diyebiliriz. Nitekim Far Cry 5’in  minimum sistem gereksinimlerinde işlemci kanadında i5-2400 yer alıyor. Oyun Sevenler Heyecanlı Ubisoft tarafından yayınlanan Türkçe alt yazılı… Read More »