Category Archives: İncelemeler

LoL’deki En Ucuz Herolar

League of Legends, yıllardır sevilerek oynanan bir espor oyunudur. Çıktığı günden beri oyuncu kitlesini kaybetmeden devam etmeyi başarmıştır. Oyunda birçok görev bulunmaktadır ve bunlar dışında dönem dönem yeni görevler gelmekte ve bunların birbirinden değerli hediyeleri olmaktadır. LoL‘deki görevlerden elde edeceğiniz mavi özler ile normalde RP ile satılan heroları satın alıp koleksiyonunuza dahil edebilirsiniz. LoL’de en… Read More »

Skyrim: Dwarven Motorcycle Modu

2011’in kasım ayında oyun dünyası ile buluşmasının ardından aradan yıllar geçmesine rağmen halen daha günümüzde milyonlarca kişi tarafından oynanan The Elder Scrolls V: Skyrim, milyon çeşit renkli modları ile de oldukça ayrı havalar kazanıyor. Mod yelpazesinin oldukça geniş olduğu The Elder Scrolls V: Skyrim, yüzlerce saatlik oynanış süresi ve büyük olmasının yanında bir o kadar büyüleyici… Read More »

GTA Benzeri Oyunlar

GTA serisi tüm dünyada sevilerek oynanmaya devam ediyor. Serinin son oyunu GTA 5 ile yeni bir bakış açısını kullanıcılarına yaşatan Rockstar Games, bu oyun ile seriye birçok yenilik getirmişti. Serinin gelecek oyunu olan GTA 6 için oyuncular uzun bir bekleyişe girmişken, serinin her oyununu oynayanlar GTA yaşantısından, açık dünyadan uzak kalmasın diye, GTA benzeri oyunların… Read More »

İnceleme: Islands of Nyne: Battle Royale

Savaş arenası oyunlarının popülaritesini arttırdığı günümüze yeni Battle Royale türü olan Islands of Nyne katılarak, Battle Royale yarışına dahil oluyor. Islands of Nyne: Battle Royale Nasıl Bir Oyun? 12 Temmuz 2018 tarihinde çıkış yapan, Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve şuan Alfa sürümünde olan yeni Battle Royale oyunu olan Islands of Nyne, adeta dolu dolu geliyor.… Read More »

En İyi Yarış Oyunları

Hız tutkunu oyuncuların en sevdiği oyun çeşidinden biri yarış oyunlarıdır. Lüks spor araçlar ile şehrin altını üstüne getirirken oldukça eğleniyor olmamız ve özellikle lisanslı araç paketleri ile tıpkı gerçeğini kullanıyormuş hissiyatı oyunun kendine bağlaması için yeterli oluyor doğrusu. Küçük büyük hemen her yaş kesiminin severek oynadığı yarış oyunları, kız erkek ayırt etmeden ekrana kitleyerek heyecan… Read More »

En İyi Zombi Oyunları

Günlük hayatın monotonluğundan kurtulmak için birçok kişinin tercih ettiği oyunlar korku oyunlarıdır. Korku oyunları, insanı gerilim dolu maceralara sürükler. Filmlerin yanı sıra oyunlarda interaktif bir şekilde etkilendiğimiz için, kimileri oyunları filmlere tercih etmektedir. Korku oyunlarının en popüler olanlarından birisi zombi oyunlarıdır. Biliyorsunuz ki zombiler yaşayan ölülerdir. Ölülerden korkanların doğal olarak da zombilerden korkması beklenir. Bunu… Read More »

Elder Scrolls 6 Nasıl Olacak?

E3 tanıtımlarında duyurulan efsane seri Elder Scrolls’un 6. oyunu olan Elder Scrolls 6’nın geleceği söylenmişti. Birçok kişinin severek oynadığı serinin yeni çıkacak oyunu  olan Elder Scrolls 6, acaba nasıl bir oyun olacak? Daha Daha Büyük Dünya, Daha Efsane Görevler Bethesda’nın oyun yapma becerisini az çok biliyoruz. Her zaman üzerine bir şeyler koymayı başaran bir firma. Serinin 5. oyununu… Read More »

Dünyanın En Çok Konuşulan Oyunu: Cyberpunk 2077

Daha önce 2012 yılında ilk defa Cyberpunk ile ilgili oyun içi görüntülerden meydana gelen bir fragman yayınlandı. Cyberpunk 2077 hakkında birçok kişi olumlu düşüncelere kapıldı. Fragmanı izlediğinizde grafiklere hayran kalmamak oldukça zor açıkçası. 2012 yılında yayınlanan bu fragman yayınlandığı tarihten bu yana 13 milyonun üzerinde izlenme almış. İçinde bulunduğumu bilişim çağını bizlere daha iyi anlatmak… Read More »