GenelHaberlerOyun

The Witcher, Netfilix’e Geliyor!

Google News Abone Ol

Kitaptan uyarlanan ve oldukça sevilen  video oyunu The Witcher serisinin Netflix dizisi çıkıyor. Witcher, önümüzdeki birkaç ay boyunca en çok beklenen gelecek programlardan biri. Popüler romanlardan döndürülen video oyunu dizisinden uyarlanan şov, 2019’un son üç ayında Netflix’i vurmak üzere ayarlandı ve şimdi 1. sezonunun çekimlerinin tamamlandığı söyleniyor.

Haber, Rivia Geralt‘ı oynayan yıldız Henry Cavill’den geliyor. Gösteriyi gerçekleştirmenin “inanılmaz yolculuğu” hakkında yazılar yazmak için Instagram‘a gitti. “Cadıcının Sezon 1’i sonunda bitti” diye yazdı. “Ve burada bir surat çektiğim halde inanılmaz bir yolculuk oldu! Oyuncular ve ekip durmadan çalıştı, herkes devreye girdi ve bir oyun hazırladı ve hepinizle daha fazla gurur duyamazdım.” Mesaj bir makyaj sandalyesinde Cavill’in bir resmi ile eşlik etti.

“Şimdi Geralt’ı oynayacak kadar gri saçlarım var, ama hayatımın en güzel yılıydı. Kıtaların hayata geçmesi için kıçlarını çalıştıran yazarlara, oyuncu kadrolarına ve ekibime minnettarım.” diye ekledi.

2015’de son serisi çıkan oyunun 8 sezon çekileceği tahmin ediliyor. Bununla birlikte oyun seven kesimin özellikle bu diziyi merakla beklediği aşikar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir