GenelOyunRehber

Bilgisayarda PUBG Mobile Oynamak

Google News Abone Ol

Tüm dünyayı kasıp kavuran battlegraund oyunu PUBG‘nin mobil versiyonu olan PUBG mobile, birçok telefon kullanıcısı tarafından severek oynanıyor. Ancak birçok FPS oyununun telefondan oynanmasının zor olduğu gibi PUBG Mobile‘yi da telefondan oynamak pek de kolay sayılmaz.

Bilgisayar kullanıcılarının PUBG Mobile’yi bilgisayardan oynamak isteyeceğini düşünerek bir rehber hazırladık. Bazı yardımcı programlar ile PUBG Mobile’yi bilgisayardan oynamak mümkün. O halde lafı daha fazla uzatmadan PUBG Mobile bilgisayardan nasıl oynanır görelim.

PUBG Mobil Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile oyununu bilgisayardan oynamak için birden fazla yol bulunuyor. İşte o yollardan birkaç tanesi;

1. Nox Player

PUBG Mobile bilgisayardan oynamak için kullanılan programlardan bir tanesi Nox Player. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Uygulamayı indirdikten sonra, uygulamanın Google Play Store’una gidip Google hesabınıza girerek Android mağazasından oyunu indirebilirsiniz.

PUBG Mobile bilgisayardan oynamak

2. Tencent Emülatörü

PUBG Mobile‘nin dağıtıcı firması Tencent tarafından geliştirilen ve PUBG mobile ile %100 uyumlu bir şekilde çalışan emülatör ile de PUBG Mobile’yi bilgisayardan oynayabilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra sağ üst kısımda bulunan + simgesine tıklayarak buradan indireceğiniz PUBG Mobil APK dosyasını çıkan ekrandan seçerek uygulamada oyunu indirebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Bilgisayarda PUBG Mobile oynamak çok eğlenceli, ilk çıktığında baya tutmuştu. Herkes böyle giriyordu nerdeyse oyuna ama sonra ayırdılar mobil ve bilgisayarı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir