GenelHaberlerOyun

League of Legends Runterra Haritasının Bir Parçası Dora Özsoy’a Verildi

Google News Abone Ol

Sihirdar Vadisi dediğimiz yer Runeterra‘da bir yer aslında. Oyunun hikayesi ve karakterleri hakkında her geçen güncellemede yeni bilgiler yayınlanıyor. League of Legends Runterra haritasının bir parçası gelen güncellemeler ile Türkiye’de bir YouTuber olan, LoL ve LoL’ün hikayesi üzerine videolar çeken Dora Özsoy‘ya layık görüldü.

Dünyada Sadece 6-7 Kişide Var

LoL’ün Runeterra haritasının bir parçası ülkemizde Dora Özsoy‘a yollandı. Kısa bir mektup ile birlikte yollanan harita parçası oldukça detaysız görünüyor. Buna karşın Dünyada Dora Özsoy gibi yalnızca 6-7 kişide harita Runeterra’nın parçalarının bulunması oldukça dikkat çeken detaylar.

Runterra Parçaları Birleşiyor

Haritanın parçalarının farklı YouTuber‘lara yollanması, onların parçaları bir puzzle gibi birleştirmesi gerektiği anlamına geliyor. Sorun şu ki yollanan parçaların nereye ait olduğunu onlar da tam olarak bilmiyor. Bir tahmin veya bilgilerini kullanarak parçaları birleştirmeli ve Runeterra‘yı keşfetmeliler.

Haritayı Yayınlamayacaklarını Söylemişlerdi

Riot Games, League of Legends haritasını yayınlamayacaklarını söylemişti. Ancak detaysız da olsa parça parça da olsa 6-7 YouTuber’a yollayarak onlardan parçalarını birleştirmesini istedi.

Dora Özsoy’un YouTube kanalında yayınladığı videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

4 Yorum

  1. LoL hikayesi ve bu efsane gerçekten ilginç bir hava katıyor. Gerçekten emek verildiği ortada.

  2. LoL için özellikle Riot çok çalışıyor. Böyle incelikler düşünmesi de ayrı bir güzel.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir