GenelHaberlerİncelemelerOyun

Skyrim: Dwarven Motorcycle Modu

Google News Abone Ol

2011’in kasım ayında oyun dünyası ile buluşmasının ardından aradan yıllar geçmesine rağmen halen daha günümüzde milyonlarca kişi tarafından oynanan The Elder Scrolls V: Skyrim, milyon çeşit renkli modları ile de oldukça ayrı havalar kazanıyor.

Mod yelpazesinin oldukça geniş olduğu The Elder Scrolls V: Skyrim, yüzlerce saatlik oynanış süresi ve büyük olmasının yanında bir o kadar büyüleyici atmosferi ile oyun dünyasının sayılı yapımları arasında yer alıyor.

Modlardan bahsetmişken oyuna yeni eklenen Dwarven Motorcycle Modundan bahsetmek istiyorum. Oyuna bambaşka bir atmosfer kazandıran mod ile artık Skyrim dünyasında motosiklet kullanabileceğiz.

Dağlar, tepeler, aşılması zor düzlükler ve bir o kadar da yavaş atlar… Oyuna gelen bu yeni Skyrim motosiklet modu ile hem görevlere hızlı bir şekilde gidecek, hem de yol boyunca eğlenceli bir deneyim yaşayacaksınız.

Oyuna eklenen bu motosiklet modu için özel olarak tasarlanan motosikletlerin yanı sıra çeşit çeşit araçlara da yer verilmiş durumda.

Ek olarak belirtmek gerekli ki, orijinal oyuna kurulum yaptığınızda herhangi bir hata ile karşılaşmadan oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle atların sürekli yorulmasından bıktıysanız bu modu denemenizi kesinlikle öneririz.

Modu dilerseniz buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Skyrim: Dwarven Motorcycle Modunun Videosu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir