GenelHaberlerOyun

PUBG’nin Yeni Haritası Sanhok Artık Sunucularda

Google News Abone Ol

Daha önce PUBG’ye gelecek olan yeni harita hakkında sizleri bilgilendirmiştik. O makalemizde yer alan detaylarda haritadan da bahsetmiştik. Bahsi geçen yeni PUBG haritası Sanhok artık aktif sunucularda hizmet vermekte.

PUBG Yeni Haritası Sanhok İçin Güncelleme

15. güncelleme ile aktif sunuculara eklenen Sanhok haritası ile oyuna birçok yeni detay dahil oldu. Bir taraftan Fortnite PUBG’yi tahtından etmek için savaşırken, diğer taraftan da bu ve bunun gibi güncellemeler ile PUBG liderlik tahtını korumaya çalışıyor.

PUBG’nin En Küçük Haritası

Sanhok haritasının detaylarına baktığımızda PUBG’nin en küçük haritası olduğu dikkatimizi çekiyor. 4×4 ebatlarındaki yeni harita 4 kilometrekarelik alana sahip.

Birçok özellik ile gelen yeni harita daha önce de olduğu gibi bu sefer de 100 kişiyi barındırabilecek.

Haritanın küçük olmasına karşın 6 ana loot alma yeri bulunuyor ve bu bakımdan da içinde barındıracak olduğu 100 kişiyi loot anlamında da besleyebileceği düşünülüyor.

Sanhok İle Gelen Yeni Silah: QBZ-95

Yeni harita ile oyuna QBZ-95 isimli yeni bir silah eklendi. Bu silah 30 adet 5.56 mm mermi ile dolacak. Bu saldırı tüfeğinin gürültüsü yeni haritayı inletecek, bu yüzden silahı kullanmaya başlamadan önce ona uygun bir susturucu bulsanız iyi edersiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir