GenelHaberlerOyun

Red Dead Redemption 2’nin Ön Sipariş Fiyatı Düştü

Google News Abone Ol

Sony son aylarda fiyat politikalarında sonradan yaptığı değişiklikler ile kararsızlık yaşadığını açıkça belli etmiş oldu. Son yaptığı fiyat güncellemesi ise Red Dead Redemption 2‘nin Fahiş Ön Sipariş fiyatı oldu. Bu her ne kadar iyi bir haber olsa da, oyunu daha önce, yani indirime girmeden önce sipariş verenler için pek hoş bir durum değil.

Birçok kullanıcı bu habere sevinse de oyunu daha önce sipariş verenler için hoş bir durum olmadığını söyleyebiliriz. Üstelik Sony’nin ön sipariş iptali konusundaki iptal etmeme politikasını hatırladığımızda, oyunu indirime girmeden önce sipariş verenlerin fazladan verdiği paranın üzerine sanırım bir bardak soğuk su içmesi gerekecek.

Oyunu erken sipariş edenlerden birinin attığı tickete bakılırsa ve birçok kişinin de aynı durumda olduğu düşünülürse, Sony’nin kullanıcı kaybetmemesi için bir güncelleme yapmasını beklemiyor değiliz.

sony fiyat değişikliği

Red Dead Redemption 2’nin Fahiş Ön Sipariş Fiyatı

Red Dead Redemption 2’nin Fahiş Ön Sipariş Fiyatı ise yapılan son güncelleme ile şu şekilde değişti; Oyunun standart versionu 369 liradan piskolojik sınır diyebileceğimiz 299 liraya, special versiyonu 449 liradan 379 liraya ve son olarak ultimate versiyonu da 499 liradan 449 liraya düştü. Oyunun Xbox versiyonunda ise herhangi bir fiyat düşüşü yok.

4 Yorum

  1. Bültene ben de abone oldum. Konu için de teşekkürler. Güncel oyun haberleri paylaşıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir