BilgisayarGenel

En İyi Ses Değiştirme Programları

Google News Abone Ol

Günümüzde ses değiştirme programları yaygın bir şekilde kullanılmakta. Ses değiştirme programı arayanlar için en iyi ses değiştirme programları adına bir liste yaptık. Listede en çok kullanılan programlar hakkında bilgiler bulabilir ve neden kullanmanız gerektiğini öğrenebilir, aynı zamanda da rakiplerinden nasıl daha iyi olduklarını görebilirsiniz. Hazırsanız başlayalım.

Fake Voice

1. Fake Voice

İsminden de anlaşılacağı üzere ses değiştirme ya da sahte ses üretme amacı ile geliştirilmiş bir yazılımdır. Basit arayüzü ve kolay kullanımı ile sesinizde değişiklikler yapabilir yeni sesler üretebilirsiniz. Özellikle YouTube’a yeni başlamış ve ses değiştirme ile ilgili çalışmalar yapacak olanlara tavsiye edebiliriz.

En iyi ses değiştirme programları arasında yer alan Fake Voice, bu listeye basit ve kolay kullanımı ile girmeyi başardı. Ancak eğer daha gelişmiş bir yazılım arıyorsanız ses değiştirme programları listemizin geri kalanına göz atabilirsiniz.

VoiceMaster Banana

2. VoiceMaster Banana

Fake Voice programına göre biraz daha profesyonel olan VoiceMaster Banana, sizlere birçok ayar ve seçenek sunmakta. Equalizera benzer ayar seçenekleri ile sesinizi istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, tıpkı bir equalizer ayarlar gibi deneme yanılma yolu ile istediğiniz kaliteyi ve biçimi üretebilirsiniz. Başlarda karmaşık olduğunu düşünebilirsiniz ancak ilerleyen zamanlarda neler yapabileceğinize siz bile şaşıracaksınız.

MorphVOX

3. MorphVOX

Ses değiştirme programları arasında en çok kullanılanlardan bir diğeri de MorphVOX. Bu ses değiştirme programı sayesinde sesinizi anlık olarak değiştirebilir ve hazır templates ile sesinizi farklı birinin sesine çevirebilirsiniz. Özellikle telefon şakalarında çok yaygın olarak kullanılan MorphVOX‘u denemenizi tavsiye ederiz.

2 Yorum

  1. Çok kaliteli ses değiştirme programları var aralarında. VoiceMaster Banana kullanıyorum ben tavsiye ederim. Ayrıca başka ses değiştirme programı var mı? Varsa onları da paylaşır mısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir