GenelHaberlerOyun

Forza Horizon 4, Çıkış Tarihinden Önce Yayınlandı

Google News Abone Ol

Araba yarışı sevdalıların beğendi oyun serilerinden biri olan Forza Horizon, yeni serisi olan Forza Horizon 4‘ün çıkımına daha aylar varken, ilginç bir şekilde erken yayınlandı.

Microsoft’un da desteği ile geliştirilen oyunun yeni serisi Forza Horizon, 2 ekim 2018 tarihinde sevdalıları ile buluşacaktı. Ancak beklenmedik bir şekilde Microsoft Store üzerinden oyun indirilebilir halde yayınlandı. Bu da oyun dosyalarına erken erişim anlamına geliyor.

Forza Horizon 4’ün Bir Kısmı Yayınlandı

90 GB’lık oyun dosyası yayınlanan Forza Horizon 4, her ne kadar sözde yayınlanmış olsa bile bu dosyalar ile oyun açılmıyor. Oyunun açılması için diğer dosyaların da indirilmesi gerekmekte.

Oyunun yayınlanan dosyaları arasında araç paketinin de yer alması önemli bir detay. Nitekim araç paketindeki araçlar, oyunda yer alacak olan araçları oluşturuyor. Birçok kullanıcı bu 90 GB’lık dev kısmı indirerek oyunda yer alacak araçları inceleme fırsatı buldu. Biz de geri kalmadık ve oyundaki araçların bir listesini yaptık. Listeye oluşmak için, “Forza Horizon 4’te Bulunan Araçlar” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

https://youtu.be/VmQNo8xtcAg

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir