GenelHaberlerOyun

Lenovo Game On Oyun Evi Kurdu

Google News Abone Ol

Beşiktaş JK ve Lenovo iş birliği yaprak, 7’den 70’e herkesin oyun oynayabileceği Game On oyun alanını kurdu.

Lenovo Game On Oyun Evindeki Bilgisayarlar Lenovo Legion

Lenovo ve Beşiktaş JK işbirliği ile hayata geçirilen Game On projesi kapsamında kullanılan oyuncu bilgisayarları Lenovo markasının Legion modelini kapsıyor. Oldukça kaliteli gaming bilgisayarlardan oluşan proje ile birçok kişinin oyun oynamaya aşılamak da hedefler arasında yer alıyor.

Oldukça fazla bilgisayarın yer aldığı Game On projesinde onlarca oyuncunun eş zamanlı olarak oyun oynaması mümkün kılınmış durumda. Vodafone Park’taki Lenovo Game On, oyun sevenlere onlarca oyundan artırılmış gerçeklik tabanlı uygulamalara kadar yepyeni bir deneyim sunuyor.

Ziyaretçiler her gün 12.00 ve 22.00 arasında Lenovo Game On kapsamında özel olarak ağırlanıyor ve  Call of Duty WWII, GTA V, Final Fantasy, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege dahil olmak üzere birçok oyunu oynama fırsatı yakalıyor.

Ziyaretçiler Cities: Skylines, Stardew Valley, Don’t Starve Together ve Sid Meier’s Civilization serisi gibi özel hayran kitlesi olan oyunlar ile tanışma imkanı bulurken, CS:GO, PUBG, League of Legends, Dota 2 ve Fortnite gibi popüler oyunlarla keyifli vakit geçiriyor.

Oyuncular için oldukça güvenli hale getirilen ve bin metrekarelik alandan oluşan Lenovo Game On, özel tasarımı sayesinde ortamı oldukça eğlenceli bir hale getiriyor.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir