GenelHaberlerOyun

Fortnite’ın Dünyayı Kurtar Modu %50 İndirimde

Google News Abone Ol

Battleground oyun tarzının en iyilerinden biri olan ve dünya çapından 130 milyondan fazla kitle tarafından oynanan Fortnite‘nin “Dünyayı Kurtar” moduna indirim geldi.

Temmuz sonuna kadar %50 daha ucuz olan Fortnite Dünyayı Kurtar modu birçok kişi tarafından sevilerek oynanmakta. Üstelik kısa süreli bu indirimin de birçok kişinin modu satın almasını sağlayacağını tahmin ediyoruz.

Fortnite’nin ücretsiz bir oyun olduğunu düşünürsek bu moda para vermek istemeyenlerin olacağını da düşünüyoruz. Ancak modu daha önce satın almayı düşünenlere tavsiyemiz ellerini biraz çabuk tutmaları. Nitekim indirim kısa süreli olup, temmuz ayının sonuna kadar geçerli olacak.

Fortnite’nin Dünyayı Kurtar Modu İndirimi

Normal etiket fiyatı 59 ₺ olan modun indirimden sonraki fiyatı ise 29.90 ₺. 30 temmuza kadar geçerli olacak bu indirim ile Epic Games güzel satış yapmayı hedefliyor.

PUBG‘nin Battleground tarzından sonra oyuncu dünyası ile Battle Royal heyecanını buluşturan Epic Games, birçok başarıya imza atmaya devam ediyor. Özellikle Fortnite‘nin ücretsiz bir oyun olmasına karşın oldukça kısa sürede 100 milyon dolar barajını geçmesi de epey şaşırtıcı. Fortnite’nin 3 Aylık Geliri hakkındaki makalemizi de okuyarak başarılarının büyüklüğünü görebilirsiniz.

4 Yorum

  1. Fortnite oyununu sevenler için oldukça güzel bir haber bu. Bazıları benim gibi PUBG oyuncusu olabilir ama Fortnite de güzel oyun hakkını vermek lazım.

  2. Oyunu gerçekten çok seviyorum. Böyle bir mod geleceğini duyduğum günden beri merak ediyordum. Deneme fırsatım olacak. Haber için teşekkürler.

  3. Fortnite çok güzel bir oyun. Yeni çıkan bu mod da oyuna ayrı bir hava katmış. Birçok oyuncu kitlesini çekeceğe benziyor. Haber için teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir