GenelHaberlerOyun

The Witcher Serisi Devam Edecek Mi?

Google News Abone Ol

The Witcher serisinin son oyunu olan The Witcher 3‘den sonra oyuncular adeta grafiklere aşık olmuştu. Merakla beklenen serinin devamının olup olmayacağı konusu hakkında yeni açıklamalar yapıldı.

CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve şirketin geliştirdiği en çok sevilen oyunlardan biri olarak görülen The Witcher serisinin devamı var mı? Şirket yapmış olduğu açıklamada birçok oyuncunun sevineceği o haberi kendi açıklayarak hem bu ve bunu gibi sorulara cevap vermiş oldu, hem de açıklama resmi olarak birinci ağızdan yapılmış oldu.

Yapılan açıklamada CD Projekt Red, The Witcher serisinin devam edeceğini söyledi. Ancak aynı açıklamanın ayrıntılarında, bizleri ve tahminimizce sizleri de şaşırtacak ayrıntılar yer alıyor.

“The Wticher 4” İsmi İle Gelmeyecek!

CD Projekt Red şirketinin CEO’su Adam Kiciński yapmış olduğu açıklamada, gelecek olan yeni oyunun “The Witcher 4” ismi ile piyasaya çıkmayacağını dile getirdi. Bütün bunlara ek olarak Witcher serisinin bir 3’leme olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Bu 3’leme ile orada yaşanılan hikayenin sona erdiğini yani Witcher 3‘ile hikayenin bittiğini de eklemeliyiz.

Oyunun ilk çıkışından yıllar geçmesine karşın halen satın alındığını ve oynandığını düşünürsek, ne denli sevildiğini de oldukça iyi anlamış olacağız. Nitekim dünya çapından birçok web sitesinden halen seri ile ilgili konular açılıyor ve bu konular cevaplanıyor. Bununla birlikte seri halen satılmaya devam etmekte.

Yeni oyunun ne zaman geleceği hakkında tam olarak bir açıklama yapmayan Adam Kiciński, her ne kadar çıkış tarihi ile ilgili detay vermese de serinin yeni oyununun geleceği hakkında emin konuştu.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir