GenelHaberlerOyun

40 Ünlü YouTuber, 40 Profesyonel Oyuncu, Tek PUBG Turnuvası

Google News Abone Ol

Dünya genelinde gerçekleşecek olan ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen PUBG turnuvasında 40 ünlü YouTuber ve 40 profesyonel PUBG oyuncusu mücadele edecek.

Günümüzde en çok oynanan biri olan ve battle royal oyun türünün tüm dünyadaki öncülerinden olan PUBG, oldukça önemli bir sosyal sorumluluk projesinde rol alacak. Önemli bir sosyal sorumluluk projesinde düzenlenen turnuvada katılanların mücadele edeceği oyun olacak.

PUBG Turnuvası Ne Zaman Yapılacak?

27 temmuzda gerçekleşmesi planlanan PUBG turnuvası, dünya genelinde 40 YouTuber ve 40 profesyonel oyuncunun mücadele vereceği bir turnuva olacak. Oldukça tanınan isimlerden Ninja, Shroud, Dr DisRespect, Moondye, Rubiu5, Willyrex, Sacriel ve daha fazlası, PUBG turnuvasında mücadele edecek ve elde edilen gelir, hayır kuruluşlarına bağışlanacak.

PUBG Turnuvası Ödülü Oldukça Büyük

Dünya genelinde düzenlenen oldukça büyük bir turnuva olması beklenen projede büyük ödülün 600 bin dolar olmasında karar kılındı. Turnuvada dereceye girenlerin alacağı miktarlar ise şu şekilde;

  1. Takım: 600.000 dolar
  2. Takım: 300.000 dolar
  3. Takım: 100.000 dolar

PUBG Turnuvası Hangi Haritada Yapılacak

Birçok kişinin PUBG ile tanıştığı harita olan Erangel haritasında gerçekleşmesi planlanan turnuva için haritayı ezberleyenler bir adım önde olacak. Nitekim büyük ödül için yarışan katılımcılar için işler oldukça zor olacak. Çünkü rakipler oldukça iddialı isimlerden oluşmakta.

27 temmuz 17.00’da düzenlenecek olan turnuvayı zamanı geldiğinde bu bağlantıdan takip edebilirsiniz.

6 Yorum

  1. PUBG turnuvası olması demek PUBG’nin E-Spor haline gelmesi demek. Umarım daha da geliştirirler bu oyunu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir