GenelİncelemelerOyun

İnceleme: Islands of Nyne: Battle Royale

Google News Abone Ol

Savaş arenası oyunlarının popülaritesini arttırdığı günümüze yeni Battle Royale türü olan Islands of Nyne katılarak, Battle Royale yarışına dahil oluyor.

Islands of Nyne: Battle Royale Nasıl Bir Oyun?

12 Temmuz 2018 tarihinde çıkış yapan, Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve şuan Alfa sürümünde olan yeni Battle Royale oyunu olan Islands of Nyne, adeta dolu dolu geliyor. Fortnite‘nin animasyonlarından uzak, ve PUBG‘nin gerçekçiliğine yakın olan Islands of Nyne, buna karşın biraz daha bilim kurgu ağırlıklı bir tasarım olmuş.

Oyundaki silahlardan bıçaklardan tutunda, giydiğiniz tüm ekipmanlara ve hatta araçlara kadar gelecek teknolojisini andıran bir Battle Royale oyunu olarak fark yaratmayı başarmış. Biraz Crysis havası barındıran oyun dünyasında, hayatta kalmak için attığınız her adıma dikkat etmelisiniz.

island of nyne

Oyunun Trailer‘ından ve isminden anlaşılacağı üzere  adada geçiyor. Nyne isimli adalarda diğerlerini alt ederek hayatta kalmaya çalışacağız ve bu süreçte en büyük yardımcılarımız, yanımıza aldığımız ekipmanlar olacak.

Bulduğunuz silahları yine bulacağınız ekipmanlar ile özelleştirebilir ve daha güçlü ve isabetli atışlar yaparak rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Patlamaların bol olduğu Nyne adaları aksiyonu ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız tam olarak size göre.

Islands of Nyne: Battle Royale Trailer

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir