GenelHaberlerOyun

PUBG’nin Yeni Haritası Sanhok Ne Zaman Çıkacak?

Google News Abone Ol

PUBG’nin yeni haritası olan Sanhok’un çıkış tarihi resmileşti. Yapılan açıklamalarda oyuncuları heyecanlandıracak detaylar mevcut.

PUBG’nin Yeni Haritası Sanhok

“Daha küçük dünya, daha büyük savaşlar” sloganı ile gelen yeni PUBG haritasında diğerlerine göre birçok yenilik bulunuyor. Haritanın değişen hava koşullarına sahip olması bunlardan yalnızca bir tanesi. Evet, yanlış anlamadınız, oyun içerisinde iken siz savaş heyecanı ile haritada gezerken bir taraftan da zorlu hava koşulları ile mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

Hava koşullarının zor olmasının yanı sıra yapımcılar bizleri de düşünmeyi ihmal etmemiş. Zorlu hava şartları ve arazi ile başa çıkmamızı kolaylaştıracağı beklenen 4×4 arazi araçları da harita ile beraber geliyor.

Daha Küçük Dünya, Daha Büyük Savaşlar

Oyunun yeni haritası olan Sanhok’un, Erangel ve Miramar haritalarının yaklaşık dörtte biri kadar olduğunu söyleyebiliriz. Zaten açıklanan slogan ile de haritanın daha küçük olacağı kendini açıkça belli ediyor.

Yeni Silah Geliyor

Oyunun yeni haritası Sanhok ile beraber yeni bir silah daha oyuna dahil oluyor. QBZ95 isimli yeni silah 5.56 milimetrelik mermi ateşleyecek. Bunun yanı sıra oyunun diğer haritalarında yer alan SCAR-L’nin yerini alacağı da belirtiliyor. Aslında oyunun yeni haritasında geçen videoları incelediğimizde yeni PUBG silahının SCAR-L ile oldukça benzer olabildiğini görebiliyoruz.

Yeni Eklemeler

Bütün bunların yanı sıra harita ile birlikte oyuna yeni güncellemeler geliyor. Buna örnek olarak güvenli bölgeye olan uzaklığın daha ayrıntılı bir şekilde gösterilmesini örnek olarak verebiliriz. Mini haritalar için dinamik yakınlaştırma özelliğini de beraberinde getirecek.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir