GenelOyunRehber

GTA 5’te Paraşüt Nasıl Açılır?

Google News Abone Ol

İnsanoğlu isteyince yapamayacağı şey yok, özellikle konu GTA 5 olunca. Oyunda yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor, paraşüt ile atlamak da bunlardan bir tanesi. Pek çok GTA 5 oyuncusu paraşüt atlayışlarında hüsranla karşılaşır. Sebebi doğru zamanda paraşüt açamamaları olabilir. Peki GTA 5’te paraşüt nasıl açılır?

GTA 5’te Paraşüt Açma

Paraşüt ile atlayışta doğru zaman çok önemlidir. Doğru zamanın geldiğini hissettiğinizde, “Sol Tık” veya “F” tuşuna basarsanız paraşüt açılacaktır. Şayet oyunu PlayStation’da oynuyorsanız bu sefer paraşüt açmak için “Kare Tuşu“na basmanız yeterli olacaktır.

GTA 5’te Paraşüt Nereden Alınır?

Oyunda paraşüt ile atlayış yapacaksınız, ancak o da ne? Paraşütünüz yok. Paraşüt almak için, M’ye basarak, Inventory’den Parachute’ye giriyor, “Off” olan ayarı değiştirip “On” yapıyorsunuz ve yürürken de paraşüt oluyor. Ancak unutmayın ki paraşütle atlamak istiyorsanız Risk Assessment isimli görevi bitirmiş olmanız gerekiyor.

GTA 5’te paraşüt kullanmayı öğrendiğinize göre isterseniz, eğlenceli paraşüt atlayışlarından oluşan aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir