GenelHaberlerOyun

Motorsport Manager Mobile 3 Çıktı

Google News Abone Ol

Merakla beklenen ve Playsport Games tarafından geliştirilen araba yarış oyunu Motorsport Manager Mobile 3, IOS ve Android için çıktı.

Ücretli bir şekilde Google Play Store ve App Store‘deki yerini alan Motorsport Manager Mobile 3, oldukça iyi grafiklere sahip.

iOS ve Android için Motorsport Manager Mobile 3 yayınlandı!

2. oyunla oldukça benzer bir amaç ile oynanan Motorsport Manager Mobile 3, 2. oyuna göre fazlası ile ilerleme kaydetmiş gibi görünüyor. Amacımızın sıfırdan bir “Motor Sporları İmparatorluğu Kurmak“.

6 şampiyona ile oyun hayatına mağazalardaki 3.99 dolarlık (17.99 ₺) fiyatı ile başlayan Motorsport Manager Mobile 3‘de sürücüler kiralayıp araçlarımızı geliştirerek şampiyonaları kazanmamız amaçlanıyor. Bununla birlikte araçlarınızda yeni teknolojilere yatırım yaparak daha iyi geri dönüşler alabilirsiniz.

Unutmayın ki dünyanın dört bir yanından katılacağınız şampiyonalarda kullanacağınız araçlar, sürücüler kadar, uygulayacağınız stratejiler de önem arz etmekte.

Oyunda GT ve Dayanıklılık gibi modlar bulunuyor. Bunun dışında oyuna Monaco şehri de eklendi. Oyunu satın almak isteyenler Android için buraya, iOS için buraya tıklayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir