GenelHaberlerOyun

Vigor Oyunu PS4’e Gelecek Mi?

Google News Abone Ol

Arma serisinin yapımcısı olan şirketin geliştirdiği Vigor oyununun PS4‘e gelip gelmeyeceği merak konusuydu. “Vigor PS4’e gelecek mi?” sorusu yanıt buldu.

Arma’nın geliştirici firması Bohemia Interactive, Vigor ile oyun dünyasını sallamaya hazırlanıyor. Oyunu bekleyen konsol oyuncularının kafalarını kurcalayan “Acaba Vigor PS4’e gelecek mi?” sorusu, yetkililer tarafından yapılan açıklama ile cevaplanmış oldu.

Yapılan açıklamalarda oyunun şuan için Xbox One için geliştirildiği ibaresi yer alıyordu. Buna karşın açıklamanın detaylarında oyunun Playstation 4 için gelip gelmeyeceği hakkında kesin bir bilgi verilmedi.

Vigor Hangi Platformlarda Oynanabilecek?

Şirketin yaptığı açıklamada henüz Playstation 4 için bir aksiyon beklenmediği yönünde. Açıklananlar neticesinde durum gösteriyor ki en azından şimdilik Vigor, Xbox One için özel olacak. Ancak ilerleyen zamanlarda şirketin Playstation 4 için de çalışmalar yapıp yapmayacağı da tartışmaya açık bir konu. Gaming Bolt’a konuşan Bohemian Ibteractive’den Petr Kolar, Vigor’u tasarlarken sadece bir platforma odaklanmak istediklerini belirtti.

Kısmen DayZ oyununu andıran bir yapıya sahip Vigor, 1991 yılında yapılan bir nükleer savaş sonrasında kaynak bulma ve hayatta kalma mücadelesi içerisinde yer alan, 8 ile 16 kişilik serverlarda oynanacak. Bu gibi özelliklere Arma ve DayZ‘den zaten alışığız. İsterseniz aşağıda bulunan trailer ile oyunu yakından inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir