GenelHaberlerOyun

PES 2019 Demo Detaylarını Açıkladı

Google News Abone Ol

Ağustos ayında satışa çıkması beklenen PES 2019 beklenmedik bir video yayınlayarak demo versiyonu hakkında detayları açıkladı.

Özellikle Türkçe dil desteğinin olması, daha iyi grafiklere sahip olması nedenleri ile ülkemizde FIFA‘ya göre daha fazla tercih edilen bir spor oyunu. Ancak bu yıl Şampiyonlar Ligi sponsorluğunu kaybettiklerinden maddin anlamda sıkıntı yaşayacaklar gibi görünüyor.

PES 2019 bu yıl FIFA’dan yaklaşık 1 ay kadar önce piyasaya çıkacak. KONAMI bu verdiği karar ile daha fazla satış yaparak maddi anlamdaki eksikliğini gidermeyi amaçlıyor.Ancak haber bununla sınırlı değil. KONAMI, PES 19 için bir demo yayınlamaya karar verdi. PES 19 demosunda 12 adet takım yer alacağı da detaylar arasında yer aldı.

PES 2019 Demo Ne Zaman Çıkacak?

28 eylülde piyasaya çıkacak olan FIFA 19‘un yanı sıra PES 19, 30 ağustosta raflardaki yerini alacak. Buna karşın PES 2019 demo versiyonun ise 8 ağustosta çıkması bekleniyor. Steam üzerinden şuanda 220,26 TL ön sipariş fiyatı ile satılmakta olan PES 19 oyununun PS4 için sipariş fiyatı 179 TL iken Xbox One kullanıcıları bu oyuna 152 TL karşılığında sahip olabilecekler.

pes 19 fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı