GenelHaberlerOyun

PUBG İndirime Girerek 46 TL’ye Düştü

Google News Abone Ol

Birçok kişi PUBG oyununu satın almak için indirime girmesini bekliyordu. Yazın gelmesi ile birlikte Steam bekleyenlere bir güzellik yaparak PUBG‘de %33’lük bir indirim yaptı.

PUBG İndirime Girerek 46 TL’ye Düştü

İndirimsiz fiyatı 69 TL olan oyun yaz tatilinin gelmesi %33’lük bir indirime uğradı ve 69 TL olan resmi fiyatı 46 TL’yı kadar düştü. Birçok kişinin PUBG oyununu satın almak için indirime girmesini beklediğini düşününce bunun çok iyi bir haber olduğu sonucu ortaya çıkıyor.

Dünya çapında 50 milyonun üzerinde satış yapan oyunun oldukça tuttuğunu söyleyebiliriz. Birçok kişinin ilk çıktığında satın aldığını hatta ilk ay zirveye oynadığı da bir gerçek. Oyun dünyasında Battlegrounds tarzı olarak oldukça iddialı olan oyun için, Battlegrounds’ın temsilcilerinden de diyebiliriz.

İndirim Ne Zamana Kadar Geçerli

PlayerUnknown’s Battlegrounds Steam indiriminden oyunu daha önce satın almamış olanlar yararlanabilecek. Bununla birlikte oyun 4 temmuzdan sonra eski fiyatı ile satışına devam edecek. Bu sebepten dolayı, oyunu indirimli fiyatı ile satın almak için 4 temmuza kadar vaktiniz var. Daha sonrasında ise oyun 69 TL ile satışına devam edecek.

PUBG oyununu indirimli olarak satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4rG9noTfb4A

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir